Destek Hattı : 0 531 580 89 99

“MEMNUNİYETİNİZ, BAŞARI ANAHTARIMIZ”
“MEMNUNİYETİNİZ, BAŞARI ANAHTARIMIZ”

Hakkımızda

Bilem Makina ve Testere kurulduğu 2020 yılından bu yana uygulamalarında sektöre yenilikçi, tecrübeli ve güçlü bakışıyla yön vermektedir. Bilem Makina uzman ekibi ve geniş CNC parkuruyla birlikte daire testere ve şerit testere sektöründe hizmet vermektedir.Bilem Makina ve Testere  her zaman Türk sanayi ve üreticilerine en iyi çözümleri sağlayabilmek adına yüksek kaliteli ürünleri dünyanın seçkin noktalarından ithal etmekle beraber, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel üretim çalışmalarında da bulunmaktadır.Misyonumuz; gelişen teknolojiyle birlikte firmaların üretim hatlarında ortaya çıkacak her türlü ihtiyacı, kendi hizmet birimleri ve ürünlerini geliştirerek en hızlı ve değerli sonuçlarla cevap vermek, Türk sanayi ve üretimine katkı sağlamaktadır.Kalite Politikamız;Çalışmalarımıza, üretimimizin her kademesinde teknolojideki gelişmeleri uyarlayarak her zaman verimliliği ve en iyiyi elde etmek ana hedefimizdir..Bu rekabet ortamında, müşteriler tarafından ilk tercih edilen firma olmak amaçlarımızın başında gelmektedir.Sürekli iyileştirmelerle hedeflerimize ulaşarak daha kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktır.

Kalite bir eylem değil, bir alışkanlıktır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Tecrübemiz ile Farkındalık Yaratıyoruz.

Firmamızın personeli eğitimlerinin yanında uzun yıllardır bu alanda çalışıyor olmanın tecrübesi ile memnuniyet sağlamaktayız.

Doğru Fiyat ve Teslim Süreci

Uzman ekiblerimiz sizler için olası tüm koşulları hesaplar en uygun fiyat çalışmasını sağlar. İş teslim sürecini en kısa sürede tarafınıza bildirir.

Projeleri Yerinde Değerlendirme

Teknik ekibimiz projeyi tüm detayıyla yerinde inceler sizlere olası sonuçlar ve işin süreci hakkında detaylı bilgi verir.

Sistemli İş Takibi

Tüm çalışma sistemimiz günlük olarak bünyemizdeki otomasyon sistemiyle kaydedilir ayrıca uzman teknik ekip ve mühendislerimizle sürekli kontrolü sağlanır.

Çevre Duyarlı Hizmetlerimiz

Yaptığımız işin çevreye direkt etkisinin farkındayız ve bu sorumluluk bilinciyle önceliğimiz çevre sağlığına uygun hizmet vermektir.

Uzman Personel

Şirket genel yönetiminden teknik personele saha içi ekibinden şöför ve operatörlerimize kadar biz bir ekibiz ve sizlerin memnuniyeti ve kalite politikamız gereği uyum içinde çalışırız.

Yenilikçi yaklaşımları benimsemek ve sürekli gelişmek suretiyle mükemmele ulaşmak.

Hizmetlerimiz

Makina & Testere İşlemlerini Gerçekleştirmekteyiz.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

En Son Yayınlanan Blog Yazıları Listelenmektedir

Bizden Haberler

HANGİ İŞ İÇİN HANGİ TESTERE KULLANILMALIDIR?

1) Dekupaj testereDekupaj testere, en kullanışlı ve çok yönlü testere türüdür. Hem düz çizgileri hem de kavisleri doğru olarak kesebilir. ...